facebook
CZ
CZ
Menu
O nás
Členství
Jak se připojit
Rodinné odpoledne

zpět


Něco blíže o akci:
Už se těšíte na další rodinné odpoledne?
Akce proběhne tentokrát v areálu Hotelu Globus v Praze Roztylech a to v trochu novém formátu. Přihlaste se v termínu níže!

Hotel Globus se nachází na konci zástavby přímo u Kunratického lesa. V zadní části hotelu je restaurace Terassa s venkovním posezením, dětským hřištěm a velkými možnostmi pro naše setkání.

Každý člen může vzít s sebou své děti a nejvýše jeden dospělý doprovod. Více dospělého doprovodu nevoďte (nebude možné si vstup ani zaplatit).

K dispozici bude dostatek piva, lima, bude se grilovat prasátko a steaky. V přilehlé restauraci lze zakoupit další jídlo i pití dle vlastního uvážení. K večeru budeme opékat špekáčky, které si můžete donést vlastní, případně budou k zakoupení na místě. Pro děti i dospělé plánujeme aktivity, letošní novinkou bude, že dospělí za návštěvu stanovišť a splnění jednoduchých úkolů dostanou poukaz na porci prasátka nebo grilovaného steaku, příp. na nápoj. Děti obdrží sladkou odměnu. Dále vás čeká skákací hrad, dětské hřiště, minidisco, slackline, bubliny, výtvarné dílny, optické sváření a spoustu dalšího vyžití nejen pro děti.

Parkování zajištěno na parkovišti hotelu a přilehlém nezpevněném parkovišti.
Nejbližší MHD zastávky: Metro Roztyly - 9min pěšky, Metro Chodov - 20min pěšky, MHD zastávka Dědinova (busy 135, 197, 203, 911), Petýrkova (177, 203, 326, 911)

Přihlašujte se jen ti, co opravdu víte, že se zúčastníte. Pokud se zapíšete a na poslední chvíli odhlásíte, zablokujete možnost přijít někomu, kdo o to stojí, ale nezbylo na něj místo. Díky za pochopení.
Kdo by nám chtěl pomoci s organizací, budeme rádi (hlašte se na vera.stralova@jmnet.cz)


Podmínky konání:
Vstupenka zaslaná emailem nebo stažená tady na webu.


Kontaktní informace:

Přezdívka: matonka
Email: vera.stralova@jmnet.cz
Telefon: 00420774497320

Mapa nadcházejícího termínu:

Kdy se bude konat?

Rezervaci termínu a konkrétní informace naleznete v daném termínu:

    • Pro zobrazení termínů se vpravo nahoře přihlašte

Fotogalerie:

Další fotky naleznete zdeDiskuze (nejnovější nahoře)
Pro zobrazení diskuze se prosím vpravo nahoře přihlašte