facebook
CZ
Menu
O nás
Členství
Jak se připojit

CZPrase - každoroční rodinné grilování

zpět


Něco blíže o akci:
Už se těšíte na další rodinný den a grilované prasátko? ;-) Grilování proběhne tentokrát v areálu Hostivařské přehrady. Přihlašte se v termínu níže!

Hostivařská přehrada je položena v nádherné a klidné lokalitě uprostřed Hostivařského lesoparku. Pouze pár minut cesty z centra Prahy naleznete přírodní koupaliště s největší vodní plochou v Praze, kolem níž se rozprostírá jedna z nejkrásnějších přírodních částí v hlavním městě.

Pro člena a jeden jeho dospělý doprovod jako vždy zdarma, další doprovod si musí připravit 200 korun. K dispozici bude dostatek piva, lima, a bude se grilovat hned několik prasátek. Pro zájemce budou připraveny vodní šlapadla a paddleboardy (zájem pište raději do poznámky při přihlašování). Pro děti plánujeme i aktivity o ceny, tetování, trampolínu, dětské hřiště, vyrábění a možná přijde i kouzelník. Areál je primárně určen jakou koupaliště, takže si můžete vzít plavky s sebou (my vstup neplatíme). Od 17 hodin nám bude hrát živě kapela Pády. Kromě vodního vyžití budeme mít k dispozici i petanque, beach volejbal, ringo a ping-pong.

Parkování zajištěno zde: https://mapy.cz/s/mudogegeda (příjezd pouze ze severní strany od Hostivaře!)
Nejbližší MHD zastávky tady: Jižní Město (busy 136, 165, 170, 213, 505), Selská (177, 181, 506, 609), Wagnerova (293). Vše cca 900m daleko od vstupu do areálu.
Na kole lze přijet po cyklotrase A266

Kdo by nám chtěl pomoci s organizací, může přijít dříve (hlašte se na vera.stralova@jmnet.cz)


Podmínky konání:
Do areálu nesmí psi. Vstupenka zaslaná emailem nebo stažená tady na webu. Jedná se o venkovní areál, při zhoršeném počasí vhodné oblečení.


Kontaktní informace:

Přezdívka: matonka
Email: vera.stralova@jmnet.cz
Telefon: 00420774497320

Mapa nadcházejícího termínu:


Není k dispozici...Kdy se bude konat?

Rezervaci termínu a konkrétní informace naleznete v daném termínu:

    • Pro zobrazení termínů se vpravo nahoře přihlašte

Fotogalerie:

Další fotky naleznete zdeDiskuze (nejnovější nahoře)
Pro zobrazení diskuze se prosím vpravo nahoře přihlašte