facebook
CZ
CZ
Menu
O nás
Členství
Jak se připojit


Co se bude dít?

Ničeho se nebojte. V našem spolku je více jak 7000 členů. Zvládneme to společně také.


Krok 1

Formulář zájemců

Ve formuláři níže si vyberte způsob instalace. Tu může provést ověřený technik nebo ji zvládnete sami pomocí návodu či s technikem na telefonu a můžete rovnou přeskočit na krok 4.

Krok 2

Potvrzení připojení a informace

Do 2 pracovních dnů vás budeme kontaktovat, potvrdíme možnost připojení a v případě chybějících informací s vámi zápis doplníme.

Krok 3

Termín instalace

Ověřený technik se s vámi telefonicky spojí a domluvíte si konkrétní datum a čas. Předem spolu proberete i případné technické otázky a potřebnou výbavu k zakoupení.

Krok 4

Přihláška za člena

Přihlášku ke členství vyplníte přímo s technikem, nebo nám ji dodáte do 14 dnů (osobně či email). Žadatelé o zvýhodněné členství přiloží ještě jeden formulář.

Chcete se zaregistrovat jako nový zájemce o členství?

Založte si účet zájemce vyplněním následujícího formuláře a všechno spolu vyřešíme.


Chci instalaci připojení od ověřeného technika (počkám na zavolání ohledně termínu)

Chci si provést instalaci připojení sám (zavolám sám když budu něco potřebovat)


Členské příspěvky pro členy připojené bezdrátově

Všechny členské příspěvky jsou vkládány zpět do spolku a umožňují nám neustále rozšiřovat a zkvalitňovat členské výhody. Za členské příspěvky se buduje i společná síť. Seniory a držitele průkazu ZTP podporujeme sníženým členským příspěvkem.

Běžné členství
400 Kč /měsíc
Snížené členství (senioři nebo ZTP)
200 Kč /měsíc

Komunita

Členské kontaktní místo

Členské kontaktní místo

Budete-li mít jakýkoliv dotaz nebo problém, ostatní členové vám rádi v našem spolkovém kontaktním centru poradí, kde jsme k dispozici po–pá od 9 do 17 h. Naši členové nejsou žádní zákazníci, vše řešíme ihned a kamarádsky.

Okamžitá pomoc

Blesková pomoc

Infolinku i chat můžete využívat ve všedních dnech od 9 do 17 h. Poté může pomoci jeden ze členů (včetně víkendů a státních svátků) na pohotovostním záznamníku. Včetně víkendů a státních svátků do 23 h.

Technický support a instalace

Technický support a instalace

Instalaci zvládnete většinou sami, ale pokud se na to necítíte, rádi doporučíme nějakého šikovného člena nebo léty praxe ověřeného technika z okolí.

Komunitní akce a vzdělávání

Komunitní akce a vzdělávání

Spolek pořádá pravidelné členské akce, kam můžete přijít sami nebo s celou rodinou. Sledujte náš Facebook nebo menu Akce a vyberte si, co vás baví nebo s čím pomůžete.

Členské schůze

Členské schůze

Základním principem spolku je transparentnost činností a rovnocennost členů. I proto může každý ze členů ovlivňovat směřování spolku na členských schůzích. Dozví se tam i mnoho informací o ekonomickém stavu spolku.

Projekty

Projekty

Členové spolupracují na mnoha společných projektech a spolek je k tomu vybízí a podporuje. Pojďte se také zapojit. Podpoříme i nové nebo na první pohled bláznivé nápady.

Technologie

Ta nejvyšší rychlost

Připojení k síti

Rychlost sítě spolku nijak neomezujeme, můžete si tak užívat vždy maximální možnou dostupnou rychlost, a to vše v symetrickém režimu. Naše síť je zapojena i do celosvětového internetu a stává se tak jeho součástí.

Sledování TV

Sledování TV

Každý člen si může u společnosti SledováníTV.cz (se kterou náš spolek spolupracuje) objednat i online televizi se zpětným přehráváním. Pro kompletní nabídku se podívejte sem. Televizi mnozí z nás už jinak nesledují.

Levné volání

Levné volání

Kdo má zájem, může si pomocí VoIP telefonu nahradit drahou pevnou linku nebo volat do zahraničí za pár haléřů. Výhodou jsou nulové paušální poplatky a nízké ceny. Více zde.

Pořízení hardware

Pořízení hardware

Nemáte router či anténu? Není problém. Spolek pro tyto účely zřídil svou vlastní dceřinnou společnost, dodat zařízení mohou i ověření technici, kteří se kolem našeho spolku pohybují.

IPv6 protokol a veřejná IP

Veřejná IP adresa nebo IPv6 protokol

Statickou veřejnou adresu může v rámci členství využít každý člen, který to potřebuje. Naše síť také podporuje nový IPv6 protokol, se kterým se můžete naučit.

spojení

Spojení s dalšími sítěmi

Vlastní přímé propojení s intranetovou sítí CZFree a se zahraničními sítěmi přináší našim členům možnost komunikace se světem.

Svoboda

Žádná smlouva

Žádná smlouva

Stačí se jen zaregistrovat a následně vyplnit členskou přihlášku. Vše lze vyřídit i online bez zbytečného papírování. Šetříme vaše nohy a hlavně nervy s poštou.

Členství bez úvazku

Členství bez úvazku

Členství se platí vždy na měsíc, pokud tedy chcete odjet na celé léto pryč nebo členství ukončit, můžete své členství na konci měsíce pozastavit nebo úplně ukončit. Nad svým členstvím máte v našem spolku plnou kontrolu.

Odpuštění platby příspěvku

Odpuštění platby příspěvku

V případě nenadálé komplikované životní situace se na nás neváhejte obrátit. V odůvodněných případech může rada spolku schválit nižší členský příspěvek, případně příspěvek na omezenou dobu odpustí.

Komunikace

Komunikace

Jsme přátelská komunita, obraťte se na nás kdykoliv jen chcete a vyberte si svůj styl, který vám vyhovuje. K dispozici jsme členům osobně, na telefonu, chatu a emailu. S tykáním ani vykáním nemáme problém.