facebook
CZ
Menu
O nás
Členství
Jak se připojit

CZPrase - každoroční rodinné grilování

zpět


Něco blíže o akci:
Už se těšíte na další rodinný den a grilované prasátko? ;-) Grilování proběhne tentokrát v areálu Hostivařské přehrady. Přihlašte se v termínu níže!

Hostivařská přehrada je položena v nádherné a klidné lokalitě uprostřed Hostivařského lesoparku. Pouze pár minut cesty z centra Prahy naleznete přírodní koupaliště s největší vodní plochou v Praze, kolem níž se rozprostírá jedna z nejkrásnějších přírodních částí v hlavním městě.

Pro člena a jeden jeho dospělý doprovod jako vždy zdarma, další doprovod si musí připravit 200 korun. K dispozici bude dostatek piva, lima, a bude se grilovat hned několik prasátek. Pro zájemce budou připraveny vodní šlapadla a paddleboardy (zájem pište raději do poznámky při přihlašování). Pro děti plánujeme i aktivity o ceny, tetování, trampolínu, dětské hřiště, vyrábění a možná přijde i kouzelník. Areál je primárně určen jakou koupaliště, takže si můžete vzít plavky s sebou (my vstup neplatíme). Od 17 hodin nám bude hrát živě kapela Pády. Kromě vodního vyžití budeme mít k dispozici i petanque, beach volejbal, ringo a ping-pong.

Parkování zajištěno zde: https://mapy.cz/s/mudogegeda (příjezd pouze ze severní strany od Hostivaře!)
Nejbližší MHD zastávky tady: Jižní Město (busy 136, 165, 170, 213, 505), Selská (177, 181, 506, 609), Wagnerova (293). Vše cca 900m daleko od vstupu do areálu.
Na kole lze přijet po cyklotrase A266

Kdo by nám chtěl pomoci s organizací, může přijít dříve (hlašte se na vera.stralova@jmnet.cz)


Podmínky konání:
Do areálu nesmí psi. Vstupenka zaslaná emailem nebo stažená tady na webu. Jedná se o venkovní areál, při zhoršeném počasí vhodné oblečení.


Kontaktní informace:

Přezdívka: matonka
Email: vera.stralova@jmnet.cz
Telefon: 00420774497320

Mapa nadcházejícího termínu:


Není k dispozici...Fotogalerie:

Další fotky naleznete zdeDiskuze (nejnovější nahoře)


    Pro diskutování se přihlašte..
22.8.2022 16:34 - bubnik

Zdravím, v sobotu jsem měl e-mail zahlcen omluvenkami, proč se nemohou dostavit na akci a v neděli zase nespokojené uživatele připojení, jak nedostali prasátko, nealko, místo. Myslím, že pro organizátory to bylo dosti vysilující to nějak ukoučovat. Škoda, že organizátoři budou příští akci upravovat podle těch nespokojených a ne podle těch zúčastněných, kterým ani ten vytrvalý déšť tuto každoroční akci nepokazil. Asi kuřáci, jak píšete jsou také rodiče :-(. Není ten, kdo by se zavděčil všem. Jak už bylo v předmětu napsáno - Prase - každoroční rodinné grilování od 14 hodin !
24.5.2019 17:07 - alex

Bude to 29.6. :-) Teď vypsáno..
23.5.2019 15:37 - uteri

zdravím. zapojuji se do diskuze a navrhuji: 28.6. :-D