facebook
CZ
CZ
Menu
O nás
Členství
Jak se připojit


Každá ruka se hodí

Zajímá Vás jak naše síť funguje? Chcete si rozšířit vědomosti o moderních technologiích, které používáme? Nebo třeba i jen občas vypomoci v rámci svých schopností a dovedností těm co se o síť momentálně starají? Tato stránka slouží jako návod pro ty členy, kteří by se rádi podíleli na chodu našeho spolku, ale zatím se k ničemu takovému neodhodlali.

Rádi mezi sebou uvítáme další členy, kteří se chtějí podílet na činnostech spolku. Práce je vždy dost. Od správy sítí, kabelování, montování až po plánování členských akcí. Neváhejte se informovat!

Brigádníci

První věc, kterou by měl udělat každý, kdo chce být aktivní a pomáhat našemu Spolku, by mělo být vyplnění formuláře "brigádníků" na našem interním webu.

Databáze brigádníků shromažďuje lidi ochotné pomáhat, a zároveň obory, ve kterých jsou schopni nabídnout pomoc. Pokud řešitel nějakého úkolu uzná za vhodné, obešle skupinu lidí ze seznamu s požadovanými schopnostmi... a může se pomáhat. :-)

Vyplňujte nejen to, co umíte, ale klidně i to, co byste se rádi naučili. Například neumíte montovat LAN rozvody, ale rádi byste se to naučili, tak si vyplňte i tuto možnost a až se vám někdo ozve, určitě se domluvíme a určitě se něčemu přiučíte.

Osobní schůzka

Můžete přijít na zasedání Rady spolku JM-Net, která bývá většinou každý první čtvrtek v měsíci. Odkaz na akci je v seznamu akcí na tomto odkaze.