facebook
CZ
CZ
Menu
O nás
Členství
Jak se připojitKdo jsme

Jsme JM-Net, neziskový spolek a komunitní počítačová síť. Jsme hrdí na to, co jsme od roku 2003 dokázali a budeme rádi, pokud se stanete členy a budete hrdí na naše společné dílo i vy.Základní kameny našeho spolku


Všichni naši členové by měli znát naše základní principy a i noví zájemci o členství musí respektovat naše odlišnosti.

Neziskovost

Neziskovost

Ta je opravdu tím nejzákladnějším v našem spolku. Co vybereme, to celé vložíme zpět do spolku. Jsme tak finančně velmi efektivní.

Transparentnost a otevřenost

Transparentnost a otevřenost

Spolek je v rukou nás členů. Od výpisu z účtu, přes zasedání Rady až po členské schůze. Rádi odpovídáme na dotazy jakéhokoliv typu. Poradíme i nad rámec našeho spolku.


Komunita

Komunita

Členem je mnoho amatérů ale i profesionálů, kteří mají pod palcem všemožné obory a znalosti.


Přátelskost

Přátelské prostředí

Považujeme se za kamarády, ne za cizí lidi. I když k tomu nenutíme, vzájemné tykání není výjimkou.


Neziskovost

Technologie

Rádi se učíme s novinkami a zkoumáme, jak dnešní technologie fungují. Naše know-how je jedinečné a možnosti nekonečné.Kdo nejsme?

Naším cílem není poskytovat levný internet ani konkurovat komerčním operátorům. JM-Net není poskytovatelem veřejných služeb elektronických komunikací ve smyslu zákona č. 127/2005 Sb. o elektronických komunikacích. Pokud hledáte profesionální připojení k internetu, kde budete dostávat faktury a čerpat služby (připojení s garancí, servis s SLA apod.), poohlédněte se raději po komerčních nabídkách menších či větších firem.