facebook
CZ
CZ
Menu
O nás
Členství
Jak se připojit


Autor:

JM-Net je neziskový projekt (zájmový spolek) v oblastech okolo Prahy. Členové si sami mezi sebou pořádají všemožné akce, výlety, exkurze a školení. Komunitně si také budují svou vlastní počítačovou síť, pomocí které pak mohou svobodně komunikovat jak mezi sebou, tak i s celosvětovou internetovou sítí, kterou je spolková síť součástí a kterou tak rozšiřuje. Díky neziskovému financování, hromadným nákupům a především nadšenecké komunitě je síť na velmi dobré technické i kapacitní úrovni. Rychlost tak v síti nemusí být uměle omezena, limitem je pouze samotná technologie, kterou se člen do sítě spolku připojuje. V případě bezdrátového spojení to bývá 60 Mbitů (5 GHz AC anténa), v případě kabelové přípojky typicky 100 a více Mbitů (ethernetový kabel) a u optických technologií i více jak gigabit (GPON nebo vyhrazené optické vlákno).

Bez uvazující smlouvy, s technickou podporou členské základny i v nočních hodinách a přitom s minimálními náklady plynoucí z neziskovosti projektu, využijete z počítačové sítě a internetu mnohem více. Nenechte se uměle omezovat na určitou rychlost a připojte se k naší bez rychlostního limitu a rozšiřte tak internet zase o kousek dál.

Členský příspěvek v rodinném domě

Běžné členství
400 Kč /měsíc
Běžné členství kabelové
300 Kč /měsíc
Snížené členství (senioři, ZTP)
200 Kč /měsíc

Naše hlavní výhody a myšlenky naleznete zde

Pokud máte zájem zvolte typ připojení a vyplňte formulář zájemce nebo se s vlastním zařízením připojte sami.Vysílač JM-Net z.s. a JM-Networks s.r.o.          Vysílač JM-Networks s.r.o.

i

Tip pro mapu: Reálná rychlost technologie je u 5GHz Airmax (AC) kolem 60 Mbit/s.
V bytových domech fungují kabelové rozvody od 100 do 2500 Mbit/s.
Podmínka pro kvalitní bezdrátové připojení je přímá optická viditelnost a vzdálenost do 1 km (v nouzi do 2km).


K připojení k internetu můžete na Bohdalci využít celkem 2 přístupové body, pomocí kterých se lze do našeho spolku a k internetu připojit třeba i okamžitě. Konkrétní informace nebo technickou pomoc vám pomůžeme zajistit na emailu info@jmnet.cz nebo telefonu 211 222 000.