facebook
CZ
Menu

CZ

Autor:

JM-Net je neziskový projekt nabízející kvalitnější a rychlejší internetovou alternativu (běžně 60 Mbitů a více) k předraženým poskytovatelům připojení.

Kvalita a stabilita počítačové sítě je díky naprosto odlišnému přístupu, hromadnému nákupu internetu a použitím nových technologií o které se stará široká základna členů výrazně vyšší.

Bez uvazující smlouvy, s technickou podporou i v nočních hodinách a přitom s minimálními náklady plynoucí z neziskovosti projektu, využijete z internetu mnohem více. Nenechte se uměle omezovat na určitou rychlost a připojte se k internetu bez rychlostního limitu.

Členský příspěvek v rodinném domě

Běžné členství pro domácnost
400 Kč /měsíc
Běžné členství v bytových domech
300 Kč /měsíc
Snížené členství (senioři, ZTP)
150 Kč /měsíc

Naše hlavní výhody naleznete zde

Pokud máte zájem zvolte typ připojení a vyplňte formulář zájemce nebo se s vlastním zařízením připojte sami.Vysílač JM-Net z.s. a JM-Networks s.r.o.          Vysílač JM-Networks s.r.o.

i

Tip pro mapu: Předpokládaná reálná rychlost se liší podle druhu vysílače. 5GHz Airmax AC (kolem 60 Mbit/s). V bytových domech
od 100 do 1000 Mbit/s. Podmínka pro bezdrátové připojení je přímá optická viditelnost a vzdálenost do 2 km.


K připojení k internetu můžete v Šeberově využít celkem 11 přístupových bodů, pomocí kterých se lze do našeho spolku a k internetu připojit třeba i okamžitě. Konkrétní informace nebo technickou pomoc vám pomůžeme zajistit na emailu info@jmnet.cz nebo telefonu 211 222 000.