logo


JM-Net - Připojení internet Pitkovice

Autor:
JM-Net je neziskový projekt nabízející kvalitnější a rychlejší internetovou alternativu (běžně 30 Mbitů a více) k předraženým poskytovatelům připojení.

Kvalita a stabilita počítačové sítě je díky naprosto odlišnému přístupu, hromadnému nákupu internetu a použitím nových technologií o které se stará široká základna členů výrazně vyšší.

Bez uvazující smlouvy, s technickou podporou i v nočních hodinách a přitom s minimálními náklady plynoucí z neziskovosti projektu, využijete z internetu mnohem více. Nenechte se uměle omezovat na určitou rychlost a připojte se k internetu bez rychlostního limitu.

BEZDRÁTOVÉ

-

400,-


Pro členy na Wi-Fi (30-100Mbit)

KABELOVÉ

-

300,-


Pro domy s více byty (100-500 Mbit)

SOCIÁLNÍ

-

150,-


Pro seniory a ZTP

ZDARMA

-

0,-


Pro úřady a prospěšné organizace

Hlavní výhody členství oproti komerčním internet operátorům najdete tady

Pokud máte zájem můžete se zapsat do formuláře zájemců nebo se s vlastním zařízením připojit sami


puntik Starý vysílač (cca 20 Mbit)       puntik Vysílač s Airmaxem (cca 30-50 Mbit)      puntik Vysílač s AC (běžně 60 Mbit a více)
K připojení k internetu můžete v Pitkovicích využít celkem 4 přístupové body, pomocí kterých se lze do našeho spolku a k internetu připojit třeba i okamžitě. Konkrétní informace nebo technickou pomoc Vám pomůžeme zajistit na emailu info@jmnet.cz nebo telefonu 211 222 000.


O nás > Ceník příspěvků > Jak se připojit > Internetové připojení Pitkovice

PARTNEŘI


czfree sltv cesnet teamviewer
vip jmnetworks speedtest ..a další


Facebook
Google Plus

2,32438 s