facebook
CZ
Menu

CZ


Proč se platí?

Všechny členské příspěvky jsou vkládány zpět do spolku a umožňují nám neustále rozšiřovat a zkvalitňovat veškeré členské výhody a financovat provoz sítě společně s fungováním spolku.

Jak se platí?

Bezhotovostní měsíční pravidelnou platbou členského příspěvku na základě Členské přihlášky, kterou lze kdykoliv přerušit či zrušit. Veškeré platby příspěvků si můžete kontrolovat online ve správě svého členského účtu v sekci Finance.

Kolik se platí?

Výše členského příspěvku se odvíjí od typu připojení do naší sítě. Snažíme se podporovat vzájemné propojování členů kabelem. Z toho důvodu jsou členové propojení vzájemně kabelem zvýhodněni. Seniory a držitele průkazu ZTP podporujeme sníženým členským příspěvkem.

Běžné členství
(např. v rodinném domě)
400 Kč /měsíc
Běžné členství kabelové
(např. v bytovém domě či v řadovce)
300 Kč /měsíc
Snížené členství
(senioři, ZTP)
150 Kč /měsíc

Kdy se členské příspěvky platí?

Členské příspěvky jsou počítány ode dne přijetí za člena a platí se vždy před začátkem daného období (to znamená "dopředu"). Nový člen by tedy v době přijetí za člena (typicky každé pondělí nebo čtvrtek) měl mít již členství předplaceno na minimálně jeden měsíc dopředu. Pro platby členského příspěvku doporučujeme zřídit trvalý příkaz.