facebook
CZ
CZ
Menu
O nás
Členství
Jak se připojitProč se platí?

I náš spolek musí z něčeho žít. I když mnoho členů používá vlastní zařízení, většinou se na společný provoz a budování sítě skládáme formou členského příspěvku. Tyto finance jsou pak vždy zpětně vkládány do spolku a umožňují nám neustále rozšiřovat a zkvalitňovat možnosti spolku. Naše nezisková podstata zaručuje, že veškeré výdělky nepadají do kapes manažerům nebo majitelům a spolku v jeho cílech pomohou.

Jak se platí?

Bezhotovostní platbou předem, nejlépe v měsíčních intervalech pomocí trvalého příkazu a za přítomnosti variabilního symbolu (čísla člena). Členství se platí po odevzdání přihlášky vždy tak, aby bylo následující měsíční období uhrazeno vždy dopředu. Veškeré platby příspěvků si můžete kontrolovat online ve správě svého členského účtu v sekci Finance.

Kolik se platí?

Výše členského příspěvku se odvíjí od typu zařízení, kterým se do naší sítě připojujete. Snažíme se upřednostňovat vzájemné propojování členů mezi sebou kabelem. Z toho důvodu jsou takoví členové zvýhodněni. Seniory a držitele průkazu ZTP podporujeme sníženým členským příspěvkem ať se připojují odkudkoliv.

Běžné členství
(např. v rodinném domě)
400 Kč /měsíc
Běžné členství kabelové
(např. v bytovém domě či v řadovce)
300 Kč /měsíc
Snížené členství
(senioři, ZTP)
200 Kč /měsíc

Kdy se členské příspěvky platí?

Členské příspěvky jsou počítány ode dne přijetí za člena a platí se vždy před začátkem daného období (to znamená "dopředu"). Nový člen by tedy v době přijetí za člena (typicky každé pondělí nebo čtvrtek) měl mít již členství předplaceno na minimálně jeden měsíc dopředu. Pro platby členského příspěvku doporučujeme zřídit trvalý příkaz a své platby kontrolovat po přihlášení ve členské sekci Finance.