facebook
CZ
Menu

CZ

Členství je svobodné a dobrovolné, přihlášku ke členství lze kdykoliv přerušit či zrušit. Nečekejte od nás žádné svazující smlouvy, jelikož nejsme poskytovatel veřejných služeb elektronických komunikací ve smyslu zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích.

Komunita

Členské kontaktní místo

Členské kontaktní místo

Vaše požadavky můžete řešit osobně v našem kontaktním centru, kde jsme k dispozici po–pá od 8 do 18 h. Naši členové nejsou zákazníci, vše řešíme ihned a kamarádsky.

Okamžitá pomoc

Okamžitá pomoc

Infolinka i chat můžete využívat ve všedních dnech od 8 do 18 h. Poté je zde pro vás technik každý den (včetně víkendů a státních svátků) na pohotovostním záznamníku až do 23 h.

Technický support a instalace

Technický support a instalace

S nainstalováním antény, routeru nebo s řešením jiných problémů vám rádi pomůžeme my nebo některý z ověřených techniků.

Akce a vzdělávání

Akce a vzdělávání

Pořádáme pravidelné členské akce, kam můžete přijít s rodinou či přáteli. Sledujte naše aktuality a vyberte si, co vás baví.

Technologie

Ta nejvyšší rychlost

Vysokorychlostní připojení k síti

Rychlost nijak neomezujeme, můžete si tak užívat nadprůměrnou a maximální možnou rychlost v oblasti, a to vše v symetrickém režimu.

Sledování TV

Sledování TV

V rámci členství zdarma 70 TV kanálů včetně zpětného přehrávání a sledování v celé Evropě. Platí pro PC, tablet a mobil. Aktivace balíčku do TV od 39 Kč/měs. Koukněte na kompletní nabídku TV balíčků od sledovanitv.cz.

Levné volání

Levné volání

Pomocí internetu a VoIP telefonu můžete volat skoro zdarma. Výhodou jsou nulové paušální poplatky a super nízké ceny. Více zde.

Pořízení hardware

Pořízení hardware

Nemáte router či anténu? Rádi vám poradíme a zprostředkujeme nákup zařízení přímo v našem kontaktním centru či ho přivezeme rovnou k vám na instalaci.

Svoboda

Žádná smlouva

Žádná smlouva

Stačí se jen zaregistrovat a následně vyplnit jednoduchou členskou přihlášku. Vše lze vyřídit i online bez zbytečného papírování.

Členství bez úvazku

Členství bez úvazku

Členství lze kdykoliv zrušit či přerušit a v klidu odjet třeba na celé léto pryč. Žádné storno poplatky nevedeme.

Odpouštění platby příspěvku

Odpouštění platby příspěvku

V případě nenadálé komplikované životní situace se na nás neváhejte obrátit. V odůvodněných případech může rada spolku schválit nižší členský příspěvek, případně příspěvek odpustí na omezenou dobu.

Komunikace

Komunikace

Obraťte se na nás a vyberte si svůj styl, který vám vyhovuje. K dispozici jsme osobně, na telefonu, chatu a emailu. S tykáním ani vykáním nemáme problém.