facebook
CZ
Menu
CZ
EN
CZ

Členství je svobodné a dobrovolné, přihlášku ke členství lze kdykoliv přerušit či zrušit. Nečekejte od nás žádné svazující smlouvy, jelikož nejsme poskytovatel veřejných služeb elektronických komunikací ve smyslu zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích.

Komunita

Členské kontaktní místo

Členské kontaktní místo

Vaše požadavky můžete řešit osobně v našem kontaktním centru, kde jsme k dispozici po–pá od 8 do 18 h. Naši členové nejsou zákazníci, vše řešíme ihned a kamarádsky.

Okamžitá pomoc

Okamžitá pomoc

Infolinka i chat můžete využívat ve všedních dnech od 8 do 18 h. Poté je zde pro vás technik na pohotovostním záznamníku až do 23 h.

Technický support a instalace

Technický support a instalace

Naši technici vám rádi pomohou nainstalovat anténu a router u vás doma či přijedou vyřešit technický problém.

Akce a vzdělávání

Akce a vzdělávání

Pořádáme pravidelné členské akce, kam můžete přijít s rodinou či přáteli. Sledujte naše aktuality a vyberte si, co vás baví.

Technologie

Vysokorychlostní internet

Vysokorychlostní internet

Rychlost nijak neomezujeme, můžete si tak užívat nadprůměrnou a maximální možnou rychlost v oblasti, a to vše v symetrickém režimu.

Sledování TV

Sledování TV

V rámci členství zdarma 70 TV kanálů včetně zpětného přehrávání a sledování v celé Evropě. Platí pro PC, tablet a mobil. Aktivace balíčku do TV od 39 Kč/měs. Koukněte na kompletní nabídku TV balíčků od sledovanitv.cz.

Levné volání

Levné volání

Pomocí internetu a VoIP telefonu můžete volat skoro zdarma. Výhodou jsou nulové paušální poplatky a super nízké ceny. Více zde.

Pořízení hardware

Pořízení hardware

Nemáte router či anténu? Rádi vám poradíme a zprostředkujeme nákup zařízení přímo v našem kontaktním centru či ho přivezeme rovnou k vám na instalaci.

Svoboda

Žádná smlouva

Žádná smlouva

Stačí se jen zaregistrovat a následně vyplnit jednoduchou členskou přihlášku. Vše lze vyřídit i online bez zbytečného papírování.

Členství bez úvazku

Členství bez úvazku

Členství lze kdykoliv zrušit či přerušit a v klidu odjet třeba na celé léto pryč. Žádné storno poplatky nevedeme.

Odpouštění platby příspěvku

Odpouštění platby příspěvku

V případě přechodu od stávajícího poskytovatele vám po dobu výpovědní lhůty neúčtujeme členský příspěvek. Nedochází tak ke dvojité platbě, ani nehrozí, že byste byli přechodně bez internetu.

Komunikace

Komunikace

Obraťte se na nás a vyberte si svůj styl, který vám vyhovuje. K dispozici jsme osobně, na telefonu, chatu a emailu. S tykáním ani vykáním nemáme problém.